SEO ir turinio marketingas

Minėjome, jog SEO ir marketingas tarpusavyje iš tiesų yra susiję kur kas labiau, negu gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio, ir būtent todėl, norint, kad jūsų svetainė ar puslapis pritrauktų daugiau vartotojų ir potencialių prekių ar paslaugų pirkėjų, reikia gebėti derinti juos tarpusavyje. Tiek marketingo strategijos, tiek ir SEO, analizuojant atskirai, yra efektyvūs ir padeda pasiekti teigiamų rezultatų, tačiau tiesa yra tokia, jog marketingo strategijas derinant su SEO, rezultatai bus kur kas geresni, negu naudojant juos atskirai.

Pirmiausiai atkreipkime dėmesį į tai, jog SEO veiksmingumui itin daug įtakos turi teisingas kokybiško turinio jūsų svetainėje transliavimas. Tai reiškia, jog pateikiama informacija turėtų būti unikali, atkreipianti dėmesį, sudominanti, teisingai formatuota, ir t.t. Turėkite mintyje, kad ne visi vartotojai jūsų svetainę atranda paieškų sistemų pagalba, nors dažniausiai yra įprasta taip manyti. Vartotojai gali užeiti pas jus pritraukti elektroninio laiško, socialinių tinklų, tiesioginių atsiliepimų ar net tam tikros mokamos paieškos pagalba, ir, tiesą sakant, socialinė medija ir socialiniai tinklai yra tie dalykai, kurie šiomis dienomis į jūsų svetainę gali paskatinti užsukti šimtus, net tūkstančius, potencialių vartotojų, todėl būtų pravartu gebėti šiuo aspektu pasinaudoti savo labui. Tik būkite tikri, jog turinys, kurį pateikiate socialiniuose tinkluose, visapusiškai siejasi ir papildo jūsų kompanijos esminius principus. Dirbant su SEO ir kokybišku turiniu, rezultatai galbūt nebus tokie greiti, turint mintyje tai, jog mes gyvename skaitmeniniame amžiuje, kuriame esame įpratę viską gauti čia ir dabar, nieko nelaukiant, tačiau garantuojame, jog atgalinis ryšys, kurio sulauksite, jus tikrai maloniai nustebins, o rezultatai bus ilgalaikiai. Dirbdami tu turiniu ir jo kokybe, nepamirškite raktažodžių, tačiau stenkitės jais neperkrauti teksto ir naudokite tik tokius, kurie yra iš tiesų efektyvūs, be to, daugiau dėmesio skirkite teisingiems meta-tekstams ir, jeigu įmanoma, stenkitės savo pateikiamus informacijos įrašus suskirstyti į kategorijas, kurios supaprastintų vartotojų paiešką, jiems apsilankius jūsų svetainėje.

Apibendrinant galima teigti, jog turinio marketingas turėtų būti kiekvienos jūsų SEO strategijos dalimi. Tai padės ne tik kurti ir pateikti teisingą bei kokybišką informaciją jūsų tikslinei auditorijai, tačiau ir padidins jūsų prekės ženklo vertę.