SEO ir skirtingų svetainių ypatumai

Nagrinėjant SEO taikymo principus, gali iškilti klausimas, ar tos pačios strategijos tinka skirtingiems internetiniams puslapiams? Galbūt tai, kas efektyvu naujienų portalui, visai netinka dirbantiems su forumų SEO? Iš tiesų, esminiai principai, taikant SEO ir norint pasiekti puikių optimizavimo rezultatų, išlieka, tačiau kai kurie aspektai kinta.

Ne kartą minėjome, jog turinio kokybė ir kūrybiškumas yra vienas svarbiausių dalykų, norint pagerinti savo puslapio SEO. Ši taisyklė galioja ir dirbantiems su forumais: čia taip pat svarbu gebėti užtikrinti kuo dinamiškesnį turinį, nagrinėjant temas, kurios žmonėms yra itin aktualios, be to, nuolatos tikrinti, ar diskusijose pateikiami atsakymai yra tinkami ir kokybiški. Jeigu forume stengsitės palaikyti ne tik geras diskusijas, bet ir užtikrinti puikius atsakymus iš vartotojų, labai tikėtina, kad kiti puslapiai pradės nurodyti jūsų forumą kaip gerą vietą sužinoti apie vienus ar kitus dalykus. Be to, forumuose svarbu visada išlaikyti budrumą ir pastebėti netinkamai besielgiančius vartotojus, bereikalingas reklamas, tuščius pokalbius,— šie dalykai tik smugdo jūsų reitingą paieškos sistemose, todėl drąsiai jų atsikratykite. Skatinkite forumo dalyvius dėti ir dalintis įvairiais vaizdo įrašais — tai padės dirbant ne tik su Google, bet ir su Bing optimizavimu. Be to, reikėtų užtikrinti, jog dalijimasis nuorodomis jūsų forume būtų kuo paprastesnis.

Kitas įdomus SEO atvejis, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra su sportu susijusių svetainių optimizavimas. Dirbant su sporto svetainių optimizavimu, pirmiausiai reikia itin atidžiai pasirinkti tinkamus raktažodžius, ir turėkite mintyje, jog šioje srityje efektyvūs raktažodžiai gali labai skirtis nuo paprastų internetinių puslapių atvejo. Be to, turėkite mintyje, jog sporto turinys yra dinamiškas ir nuolat pritraukiantis naujų žmonių, todėl turėtumėte užtikrinti, kad jūsų sporto svetainėje pateikiama informacija yra lengva dalintis: tai padaryti padėtų paprastos smulkmenos, tokios kaip socialinių tinklų dalijimosi mygtuko įdiegimas jūsų svetainėje, kurį vartotojai rastų po kiekvienu straipsniu bei naujiena. Taip pat galite pasinaudoti įvairių su sportu susijusių nuorodų savo puslapyje pateikimu, nes nukreipimas į kitas svetaines gali labai pagelbėti SEO. Kaip ir kitais atvejais, nepamirškite kokybės, aktualių naujienų ir kuo daugiau vaizdinių priemonių pateikimo.